shape-top shape-bottom subpage-overlay

Şiirler Ve Etkinlikler

543 okunma

Sesli sohbet sitesi adresinde etkinlik ve gece düzenlemeleri;

2008 den bu yana ve 2018 yılının yeni etkinliklerinden bir tanesi insanların, Şiir gecelerinde kendi duygulardan, düşüncelerden, zamanlarda, düşlerden, Mutluluk duygusunda, özlemlerden ve süzülmüş yaşantı birikimleri olarak, ozanların, Ve şiirleri ile kendi sözcüklerin sözlük anlamlarına kimi zaman değişik anlamlar da kendini kanıtlayan yeni insanlarla beraber Şiirler dinlemek ve yükleyerek, dil içinde özel bir dil yaratarak oluşturdukları, imgelerden, simgelerden, s öz sanatlarından, ritimden, uyumdan Canlı okuyarak insanlara hitap edenlerdir.

Sesli chat sitelerinde insanların kendi duygularını ve yeteneklerini sergileyenler Duygu, düşünce ve hayallerin bir düzene bağlı kalarak, etkileyici bir dilde ve uyumlu müzikler ve şiir dinleme sanatlarını geliştirme ve kendi sesli duygularını dile veren aynı zamanda mısralar ile aktarılmasına Şiir denilir.

Yeni katılan insanlarda dahil olmak üzere bir çok etkinlik içinde mutluluk kalırlar bunlardan biride siz olarak kendi aranızda kendi sesinize güveniyorsanız ve efekt vererek içinde de olmak üzere Şiir bestelemek ve Şiirler söyleye bilirsiniz. Bir şiiri anladığımızı okadar da kolay söylemek çok su götürür. Bunu yalnız büyük bir şiir için aslında hemende değil, orta halli bir şiir için bile gerek söylemek zordur. Peki sesli sohbet sitesinde şiir nasıl söylenir insanların mutluluğuna mutluluk nasıl katılır evet aslında en kolayı da budur sitemize girmek aslında daha çok kolaydır. Speaky chat Exe yükleyin ve sonra bu sisteme sizde kolayca erişim sağlaya bilirsiniz. Farklı sitelerden toplanır her kişi kendi sitesindeki yönetici ve sahibi ile gelir ve bunların yanında şiir severlerde eşlik ederek adeta kimin sitesinde daha çok kişi ile geldiklerini dile getirmektedirler.

Birbirinden farklı ülkelerden katılan ve yoğun ilgi ile karşılaşan insanlar mevcuttur bunlardan biri ise Seslisohbetsitesi.com dediğimiz web sitemizdir.

Toplu halde şiir etkinlikleri

Topluluklar, içinde her site kendi ortak bir ilgi alanına sahip kişilerden oluşan grup halinde gelirler.

Sesli sohbet odalarına toplu halde genel anlamda erişimi olan bir topluluk içinde herkes katılabilirlerken, sınırlı bir şekilde hepsi aynı anda belirli bir grup seçerek gelirler. Ayrıca bu insanların çoğu üye değiller ve misafir olarak gelirler Tabii Bunların arasında sitemize kalıcı kullanıcılar oluyorlar.

Etiketler : , , , ,
  1. Siir adresi dedi ki:

    Çok güzel şiir geceleri ve etkinlikler düzenliyorsunuz süpersiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir