shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Chat Odaları

410 okunma

Sesli Chat Odaları

Sesli Chat, sohbet etmek, Sevgili Bulmak, dostça, arkadaşça konuşarak hoşça vakit geçirmek demektir. … Ülkemize Sesli chat mevzusunun girişi Speakychat, Yazılı chat,Dalnet, Skype Zurna, ICQ, Messenger… vb Chat Siteleri gibi kanallarla oldu.

Sesli Chat Müzik Dinleme

Sesli Chat, Müzik Dinle olarak tanımladığı kavramın içini kullanıcıların doldurmaya devam ediyor. Lobi de sohbet ederek müzik severleri için önem arzeden bu yenilik, Sesli Chat Odası, Speakychat Tabanlı sistemi yeni kullanıcılarının arkadaşlarıyla bir arada müzik dinlemesini mümkün kılıyor.

 

Seslisohbetsitesi.com resmi açıklaması olmak ile yapılan açıklamaya göre, kullanıcıların Sesli Chat Sohbet üzerinden ortak müzik dinleyebileceğini ifade ediyor. Bir kaç hafta içinde tamamen net bir şekil de aktif olacak yenilikle Çoklu kişiler ve  ikiden fazla kişi de bir arada müzik dinletebilir.

 

Müzik dinleyen kişiler Sesli Sohbet üzerinde El kaldırma işaretiyle gösteriliyor ve dilerseniz Görüntülü özeliklerinden biri olan bu sohbet penceresini açarak birlikte müzik dinleyebiliyorsunuz. Sesli Sohbet Sitesi Penceresinden ayrıldığınızda müzik de son buluyor.

İnternet kullanıcıların daha çok ilgisini çeken bu formatlarımız gün ve gün devam ederek insanların daha çok beğenisini kazanmış bir durumdadır. Peki siz sohbet ederken kendinize kolay bir arkadaş Bulunur mu Tabi bu durumda şunu belirte biliriz Aynı zamanda burası bir tanışma sitesidir. Yeri ve zamanı geldiği zaman sevdiğiniz türlerden bir müzik paylaşarak hemde sohbet etme şansına sahipsiniz. Ücret ödemeden ve hiçbir karşılık olmadan burada dahil olabilirsiniz.

Sesli chat odaları ne kadar çok açılırsa açılsın okadar çok seveni olmaya devam ediyor pek çok siteler ayakta durmasa bile biz halen ayaktayız ve sevenlerimiz ile bu ortamı bütün sesli chat severleri için aktif durumda oluğunu belirtmeliyiz.

Sesli Chat üzerinde ilişki başlangıçları

Uzun süreli ve duygu yüklü bir ilişkiye hemen sahip olmayı herkes ister. Peki o zaman neden günümüzde Sesli chat üzerinde birçok insan böyle bir ilişkiyi bulamamaktan yakınıyor? Belki de bu sorunun cevabı, insanların ilişkiye hazırlıksız yakalanmalarında yatıyordur. Her sesli sohbet sitesinde yeni bir ilişkinin kendine has zorlukları var. Bazen insanlar bir ilişkiye başlarken bu zorlukların daha kolay olması gerçekten farkında olmadan bazı sözler verebiliyor.

Günümüz böylelikle daha güzel anlamlı geçmesini sağlayan bir sesli chat araçlarıyla güzel arkadaşlıklar içinde sunum yapmaktadır.

 

Etiketler : , , , ,