shape-top shape-bottom subpage-overlay

2018 Doğum Günü Mesajları En yenileri

400 okunma

Bu sayfamızda Sesli sohbet sitesi olarak 2018 doğum günü mesajları, doğum günü mesajı, doğum günü sözleri, doğum günü mesajı, ad gunu tebrikleri, en güzel doğum günü mesajları yazılarımız bulabilirsiniz.

İnsanlar doğum günlerinde birbirine doğum günü mesajları gönderir.Herkes en güzel doğum günü mesajını kendisi göndermek ister. Sitemizde resimli doğum günü mesajları ve doğum günü sözleri sizler için hazırlandı.        Sevdiğinize hislerinizi daha iyi anlatabilmek için resimli doğum günü mesajları ücretsiz indirebilir ve whattsapp veya facebook paylaşabilirsiniz.Ayrıca doğum günü mesajları sayfasına da bakabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Kır çiçeklerinin en narini, mavi denizlerin en masumu, prenseslerin en güzeli doğum günün kutlu olsun. Seni Seviyorum.

Vurur yüze ifadesi doğum günün kutlu olsun Bitanesi

Her zaman olduğu gibi etrafına neşe saçıyorsun her zaman mutlu ol bütün güzellikler seninle olsun. Doğum Günün Kutlu olsun.

Doğum günü pastana eklenen her mumun sana umut ve neşe getirmesi dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Mumlara üflerken beni dilemeyi unutma doğum günün kutlu olsun. Seni Seviyorum.

Sağlığın sıhhatin yerinde olsun, cüzdanında para bulunsun, pastayın kreması bol olsun, doğum günün kutlu olsun.

Keder ve hüzün  yıldızlar kadar uzak, neşe ve mutluluk şah damarın kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Uzaktayım diye üzülme önemli olan kalplerimizin bir olması hadi yeni yaşına üfle mumları doğum günün kutlu olsun Aşkım. Doğum günü mesajları

İnsan hayal kurar ve bunları gerçekleştirmek için yaşar senin de hayallerinin gerçek olacağı bir yıl olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.
Doğum günleri içerisinde en güzeli senin olsun doğum günün kadar yeni bir yaşın olsun, doğum günün kutlu olsun.

Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

 

Bugün yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

Doğum günü pastan kat kat olsun, gülüşün ilkbahar güneşini kıskandırsın, mutluluk yoldaşın olsun, doğum günün kutlu olsun.

Hayata tutunma sebebim, yaşama kaynağım biricik prensesim doğum günün kutlu olsun.

Sağlık, mutluluk, başarı ve birazcık da para hep seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun. doğum günü mesajları

Dostlar uzakta duran yıldızlar gibidir, onları her zaman sık sık göremezsin fakat senin için sürekli var olduklarını ve seni düşündüklerini hissedersin. Doğum günün kutlu olsun.

Gelecek yaşın geçmiş yaşından daha güzel olsun, üzüntüler senden uzak olsun, tüm dileklerin gerçek olsun, doğum günün kutlu olsun.

Sana doğum günün hediyesi olarak kalbimi gönderiyorum zaten bende emanetti doğum günün kutlu olsun.

Allah’tan dileğim yeni yaşında hayatın en güzelini yaşar, başarı basamaklarını koşarak tırmanırsın ve yüzün sürekli güler.  Sevgiyle kalman ve bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle Doğum günün kutlu olsun.

Biliyorum üzülüyorsun bir yaş daha yaşlandım diye, seviniyorsun yeni bir yaşa girdim diye. Yeni yaşının dilediğin gibi yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bir defter olan hayatında bu sayfada bitti yeni tertemiz sayfayı gönlünce doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. şuan doğum günü mesajları yazısını okumaktasınız.
Biliyorum üzülüyorsun bir yaş daha yaşlandım diye, seviniyorsun yeni bir yaşa girdim diye. Yeni yaşının dilediğin gibi yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bir defter olan hayatında bu sayfada bitti yeni tertemiz sayfayı gönlünce doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Doğum günü mesajları

Yüce Mevlam sana yeni yaşında başarı,mutluluk versin. Üzüntüleri senden uzak etsin. Ad günün kutlu olsun.

Sevmek, gülmek, umut bunların hayatından hiçbir zaman eksik olmaması dileğiyle yeni yaşını kutlarım. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının sana en çok istediğin aşkını getirmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun benim biricik arkadaşım.
Doğum gününde mumları üflerken yanında olmak ve gözlerindeki mutluluk ışığını görmek isterdim. Seni seviyorum Birtanem doğum günün kutlu olsun.

Doğum bir başlangıçtır ve ondan sonraki her doğum günü yeni bir yaşın başlangıcıdır. Yeni yaşında mutluluklar dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Paketledim hediyeni, yolladım çiçeğini, gönderiyorum mesajını, geliyorum hazırla pasta tabağımı doğum günün kutlu olsun.Doğum günü mesajları

Mumlara üflerken aşkımızı, mutluluğumuzu ve bir ömür boyu beraberliğimiz dile, doğum günün kutlu olsun aşkım.
Yeni yaşın geçirmiş olduğun üzücü olayların sonu, mutlu güzel günlerin başlangıcı olsun, tuttuğun dileklerin gerçek, hayatın umutlu olsun doğum günün kutlu olsun.

Kalbimde neşe, huzur dileklerin, pasta başında sevdiklerin, hayatında dostların olsun doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın neşene neşe, mutluluğuna mutluluk katsın, dert, keder senden uzak olsun, hayallerin gerçek olsun doğum günün kutlu olsun.

Ne diyorum biliyor musun? Şimdi sen dilek tutsan, mumlara üflesen, pastayı kessen bizde pastayı yesek doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

Canım evladım daha dün kollarımda bebek idin şimdi kocaman oldun. Dün bebeğimdin bugün neşem oldun. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk, kariyer kısacası dünyadaki tüm güzellikler seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun. Mutlu Yıllar

Ağladığın tek gün doğduğun gün olsun, Allah seni her gün mutluluktan güldürsün, hayallerin tuttuğun tüm dileklerin gerçek olsun doğum günün kutlu olsun.

Etiketler : , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir